« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
Në këtë pjesë të shtëpisë relaksohet Ermal Fejzullahu (Video)
ermal_56.jpg

Këngëtari Ermal Fejzullahu është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nga publiku shqiptar.

Ditë më parë, përmes rrjeteve sociale, këngëtari bëri të ditur se këto ditë ka ndërmarrë një hap të ri në jetën e tij.

Ermal Fejzullahu vazhdon të jetë shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.  Bëhet fjalë për humbjen e peshës, kjo pasi Ermali është përkushtuar shumë këto ditë që të fokusohet në dietë dhe aktivitet të shtuar fizik. Ai ka treguar se këtë mision e ka marrë vërtet seriozisht.

 

Në imazhin e fundit të publikuar në InstaStory, këngëtari Fejzullahu i ka prezantuar fansat me një prej ambienteve më relaksuese të shtëpisë së tij.

Bëhet fjalë për saunën, të cilën Ermali e ka në shtëpi, dhe e cila është një ndihmesë e madhe për ata që duan të bien në peshë. Me këtë përkushtim kaq të madh, duket se këngëtarin do ta shohim më në formë në klipin e tij të ri. /Telegrafi/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 12:14  | L.E. | 938 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.