« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« Sopoti » Pollozhani: Sa është i rëndësishëm dëmshpërblimi, aq i rëndësishëm është edhe zbulimi..
« Analizë » Pranvera e "nxehtë" e VMRO-së, test për Mickoskin si lider
Ja sa nga bisedat e dëgjuara nga PSP kanë qenë private
Rrolls-Royce Ghost i ri, veturë e krijuar për pasanikët e rinj (Video)
rollss_3.jpg

Prodhuesi britanik Rolls-Royce, është i njohur për krijimin e veturave, që janë më të pëlqyeshme për personat në moshë.

Por, me ndryshimet e bëra në kompani, është vendosur që të krijohen makina që pëlqehen më shumë nga të rinjtë pasi janë treg më i madh, transmeton Telegrafi.

Të ashtuquajturit milenialë, janë shënjestra e prodhuesit, që ka nxjerrë së fundmi në treg modelin Ghost Black Badge.

Kjo veturë nuk është e lirë, pasi kushton rreth 40 mijë euro, por veçanti e saj janë lehtësirat teknologjike, mundësitë e rehatisë dhe shumë elemente që pëlqehen prej të rinjve.

Më poshtë mund të shihni nga afër këtë Rolls-Royce luksoz, që ka të gjitha përfundimet e kryera me kujdes. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 10.10.2017, 14:13  | L.E. | 638 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« Lajmi i fundit » Dorëhiqet ministri i drejtësisë, Bilen Saliji
« Zhurnal mëson » Dorëheqja e Bilen Salijit do përshpejton procedurën e rekonstruimit të qeverisë, Drejtësinë e merrë LSDM-ja, Arsimin BDI-ja
Martohet për herë të dytë Sefer Canoski, ish bashkëshortja Lejla vajza e Velija Ramkovskit
Ja sa nga bisedat e dëgjuara nga PSP kanë qenë private
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.