Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Klinika ju bën thirje prindërve që të mos vonojnë amputimin

Turqia shfuqizon marrëveshjen me Maqedoninë për njohjen e diplomave
"24 Vesti": Me kë do të koalicionojë Ahmeti
Demiri për Zhurnal: Gruevski në Kosovë nuk njeh askend, intervistën për Buzhalën e ka..
Klinika ju bën thirje prindërve që të mos vonojnë amputimin
klinika.jpg

Prindërit të mos humbin kohë sepse secila shtyerje ka mundësi që të ndikojë negativisht në rezultatin final të mjekimit, kështu theksojnë nga klinika e Traumatologjisë, ortopedisë dhe anestezisë në urgjencën e Shkupit, informon Zhurnal.

Nga klinika bëjnë thirje edhe njëherë për pindërit që të mos humbin kohë por menjëherë të marin vendime për mjekim, thuhet më tej në kumtesën e lëshuar nga urgjenca.

 27.12.2016, 15:11  | T.E | 3,533 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

COPYRIGHT 2016 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.