Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Në klinikën e Shtipit hospitalizohen 27 fëmijë me grip

Ende të paqarta arsyet e anulimit të marrëveshjes për njohjen e diplomave Turqi-Maqed..
Platforma e partive shqiptare rezikon Ballkanin, në kufi me Serbinë dhe Bullgarinë kr..
BDI për Zhurnal demanton lajmin se gjoja ka një marrëveshje me VMRO për gjuhën shqipe
Në klinikën e Shtipit hospitalizohen 27 fëmijë me grip
timthumb.php.jpg

Në repartin për fëmijë në spitalin e Shtipit janë hospitalizuar 27 fëmijë të cilët ishin infektuar nga virusi sezonal, informon Zhurnal.

Shefi i repartit për fëmijë tregon se gjendja epidemiologjike është e ngjajshme me gripin, gjatë vikendit ambulancat janë mbushur me 50 fëmijë derisa 27 prej tyre në gjendje paksa më të rëndë.

 26.12.2016, 19:10  | T.E | 498 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

Lajme Bota Ekonomi Kronika e zezë Sport Kulturë Showbiz Teknologji OPINION Medicina
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.