Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Tribunë e grave për avancimin e shëndetit të fëmijëve

Ende të paqarta arsyet e anulimit të marrëveshjes për njohjen e diplomave Turqi-Maqed..
Platforma e partive shqiptare rezikon Ballkanin, në kufi me Serbinë dhe Bullgarinë kr..
BDI për Zhurnal demanton lajmin se gjoja ka një marrëveshje me VMRO për gjuhën shqipe
Tribunë e grave për avancimin e shëndetit të fëmijëve
133489445.png

Tribunë e grave për avancimin e shëndetit të fëmijëve, si aktivitet përfundimtar në fushatën "Ushqehuni shëndetshëm për fëmijëri të lumtur dhe të bukur", do të mbahet sot në Shkup. Tribuna është në organizim të kompanisë farmaceutike FarmaS.

 17.12.2016, 10:39  | T.E | 538 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

Lajme Bota Ekonomi Kronika e zezë Sport Kulturë Showbiz Teknologji OPINION Medicina
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.