Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Shtatë infarkte për dy javë në Delçevë

Ende të paqarta arsyet e anulimit të marrëveshjes për njohjen e diplomave Turqi-Maqed..
Platforma e partive shqiptare rezikon Ballkanin, në kufi me Serbinë dhe Bullgarinë kr..
BDI për Zhurnal demanton lajmin se gjoja ka një marrëveshje me VMRO për gjuhën shqipe
Shtatë infarkte për dy javë në Delçevë
infrakt.jpg

Është rritur numri i të diagnostifikuarve me infarkt në spitalin e Delcevës informojnë nga ndihma e shpejtë në këto dy javët e fundit ndërkohë që mosha e pacientëve është nga 50-70 vjet, bën të ditur Zhurnal.

Ndonëse më parë ka pasur shumë raste kohës së fundit ato janë shpeshtuar dhe kanë bërë një panikë të madhe në popullatë por që sipas mjekëve infarkt pësojnë persona që janë me sëmundje kronike.

 13.12.2016, 16:02  | T.E | 743 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

Lajme Bota Ekonomi Kronika e zezë Sport Kulturë Showbiz Teknologji OPINION Medicina
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.