KURIOZITETE
VIDEO: Rrėzohet Taip Erdogan
(10.596 herė i lexuar)     publikuar mė 16.05.201319:08 nga R.Z.
KOMENTI
Emri dhe mbiemri
E-mail adresa
Komenti *
Submit code *
0345
 
Edicioni Lajmeve - ZhurnalTV - 18.04.2014
TOP LAJM
LAJMET MĖ TĖ LEXUARA
tp://c, CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/),
Tė gjitha tė drejtat e pėrmbajtjes nė kėtė portal janė tė rezervuara.
Ndalohet ribotimi i pėrmbajtjes (lajmeve dhe tė gjitha shkrimeve tė tjera) pa lejen me shkrim tė portalit « Zhurnal ».
Ēdo pėrdorues publik i pėrmbajtjes sonė pa autorizimin e posaēėm nga « Zhurnal » rrezikon tė ballafaqohet me ligjin.
  ZHURNAL