Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Medicina

« Policia në aksion » Hajdutët i vjedhin edhe pllakat e mermerit nga varret e të vdekurve!
« Edhe përkundër fushatës së ashpër dhe mospërkrahjes mediale fitoi 3 deputet » Kush është Afrim Gashi të ofendojë Ziadin Selën?
« Edhe përkundër fushatës së ashpër dhe mospërkrahjes mediale fitoi 3 deputet » Kush është Afrim Gashi të ofendojë Ziadin Selën?

Në "Alo doktor" për një javë 1.231 thirrje

20.02.2017 | 11:14 | L.E. | 216

Kështu qetësoni dhimbjet e barkut te fëmijët

17.02.2017 | 16:29 | Z.H. | 1,502

Në "Alo doktor" 1.280 thirrje javën e kaluar

13.02.2017 | 10:19 | Xh.I. | 212

Ushqimet dhe ilaçet që nuk përzihen

08.02.2017 | 16:36 | Z.H. | 417

Ushqim ditor për fëmijë 1-3 vjeç

07.02.2017 | 15:24 | Z.H. | 332

Vitin e kaluar janë mbledhur 869 njësi gjaku

07.02.2017 | 14:47 | Xh.I. | 27

Vaksinat nuk mund të sjellin autizëm

06.02.2017 | 11:47 | T.E. | 80

7 sportet ideale për të djegur yndyrnat

03.02.2017 | 13:28 | Z.H. | 135

Shënim i Ditës botërore kundër karcinomit

03.02.2017 | 11:27 | T.E. | 14

Ulet numri i të prekurve nga gripi

02.02.2017 | 15:03 | Z.H. | 41


Faqe 1 / 1


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

...
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.