Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Opinion

Parlamenti vend “lojërash pa kufi” e “tunel pa fund” i VMRO-DPMNE ?!
« 20 deputet të LSDM propozojnë Talat Xhaferin » Shilegov e quan politikën e VMRO-DPMNE letër “tualeti”
Ish-ministri i 2001 i VMRO-DPMNE-së, i jep Zaevit përkrahje për qeverinë me shqiptarë..
As ‘Aleanca për Shqiptarët’ nuk do të ankohet në Gjykatën Kushtetuese ndaj Ivanovit

Opinion

Barazia gjinore, padrejtësi e kamufluar

27.03.2017 | 13:16 * B.M. * 328

Çfarë vizione dhe probleme të çuditshme te na!

26.03.2017 | 13:00 * B.M. * 1,112

Ballafaqimi me realitetin

26.03.2017 | 01:51 * B.M. * 1,562

Java e Gruas në Kosovë 2017

25.03.2017 | 11:24 * B.M. * 1,056

Binomi i pandarë - NATO dhe Kosova

23.03.2017 | 13:56 * B.M. * 476

Qeveria e re do shuajë revoltën e qytetarëve

23.03.2017 | 09:23 * B.M. * 1,558

Po ju shoh cullak!

23.03.2017 | 09:21 * B.M. * 1,748

Hipokrizia e LDK-s, brira s'ka?

20.03.2017 | 16:37 * T.E. * 560

A pranohen kërkesat tona të azilit në Zvicër?

18.03.2017 | 19:09 * B.M. * 1,413

Unë, armiku

17.03.2017 | 13:31 * B.M. * 1,056

Nebulozat e një akademiku

15.03.2017 | 13:38 * B.M. * 1,810

Fajtori Gruevski kërkon fajtor fantom

15.03.2017 | 10:38 * Xh.I. * 2,241

Bota sllave u ka shumë borxh shqiptarëve

13.03.2017 | 21:03 * T.E. * 1,663

Tri rreziqet e kombit shqiptar

13.03.2017 | 12:18 * B.M. * 1,480

Patriotizmi Kushtetues

12.03.2017 | 17:01 * B.M. * 639

1981 – VITI I KTHESËS HISTORIKE

11.03.2017 | 11:20 * B.M. * 897

Kosovës i mungojnë prokurorët e guximshëm

10.03.2017 | 16:13 * B.M. * 282

A ja vlenë me bë studime për një vend pune!?

09.03.2017 | 20:44 * T.E. * 1,258

Ri-Apeli i 8 Marsit

07.03.2017 | 19:40 * B.M. * 794

Çfarë është VMRO-izimi i shoqërisë?

07.03.2017 | 11:20 * T.E. * 1,394

Maqedonia në udhekryq politik

07.03.2017 | 09:18 * B.M. * 1,552

A do e rrokë Xhoni pushkën

06.03.2017 | 14:29 * Xh.I. * 3,240

Maqedonia në qorrsokak dhe dalja prej saj

06.03.2017 | 13:44 * T.E. * 905

Porosi për Protestën e Lulzim Bashës!

01.03.2017 | 09:26 * B.M. * 369

Serbia si kriminele, Bosnja si viktimë

01.03.2017 | 00:16 * B.M. * 270

Diplomacia, arti i marrëveshjeve

28.02.2017 | 09:31 * T.E. * 235

C`dallim ka LSDM nga VMRO?!

26.02.2017 | 01:50 * B.M. * 146

Shkëlqimi dhe rënia e gruevizmit

25.02.2017 | 16:05 * T.E. * 148

Tomlin e nonës - (Qumështin e nënës)

24.02.2017 | 08:04 * B.M. * 260

Kurani mbijeton zjarre

23.02.2017 | 13:05 * T.E. * 946

Njeriu përballë realitetit

22.02.2017 | 19:11 * B.M. * 164

Hashim Thaçi nuk ëshë baba i Kosovës

19.02.2017 | 22:09 * B.M. * 168

Protesta me karmin e me bunda!

19.02.2017 | 21:57 * B.M. * 228


Faqe 1 / 3


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.