Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Kosova

Edhe BDI, Lëvizja Besa e Aleanca i kundërshtojnë thirrjet e VMRO-DPMNE-së
Maqedonia po i thotë “lamtumirë” BE-së, thotë gazeta austriake
Analistët komentojnë nacionalizmin e butë të LSDM-së dhe të egrin e VMRO-së
“Shvercerat” thonë se harta etnike shqiptare nuk është akt i tyre

Lajme nga Kosova

Kuvendi dhe Qeveria kanë dalë nga funksioni

25.04.2017 | 10:00 * Xh.I. * 127

"Mbrojtja Civile" edhe më tej aktive në veri

25.04.2017 | 09:59 * Xh.I. * 145

Thaçi "godet" Hahnin: Je i ndikuar nga Serbia

25.04.2017 | 09:57 * Xh.I. * 288

BE-ja s’e heq kushtin e Demarkacionit

25.04.2017 | 09:56 * Xh.I. * 124

Eksperti i gjeodezisë i bashkohet AAK-së

24.04.2017 | 14:19 * Z.H. * 384

Jahjaga: Ushtria nuk bëhet pa Amerikën

24.04.2017 | 12:35 * Xh.I. * 775

Dy vëllezër rrahin motrën në Istog

24.04.2017 | 12:34 * Xh.I. * 773

EULEX-i liron zyret te Polica e Kosovës

24.04.2017 | 12:32 * Xh.I. * 264

Presidenti i Kosovës sot feston ditëlindjen

24.04.2017 | 09:34 * Z.H. * 725

Në Kosovë po zhduket klasa e mesme

24.04.2017 | 09:34 * Z.H. * 376

Hoti: Zgjedhjet janë të pashmangshme

23.04.2017 | 22:15 * T.E. * 337

Akuza të reja për Ramush Haradinajn (VIDEO)

23.04.2017 | 09:05 * Z.H. * 4,042

91 raste me konflikt interesi në Qeveri

22.04.2017 | 16:00 * T.E. * 441

Haxhiu: Kurti ka kohë që më shmanget

22.04.2017 | 08:29 * Z.H. * 739

136 vjet nga rënia heroike e Mic Sokoli

22.04.2017 | 08:28 * Z.H. * 1,212

Në Beograd theren me thikë dy emigrantë

21.04.2017 | 22:52 * T.E. * 1,094

Limaj tregon se kur vendoset për zgjedhjet

21.04.2017 | 15:44 * Z.H. * 352


Faqe 1 / 31

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.