Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Maqedonia

Imediate është të ndryshohet forma e modelit zgjedhor nga listat e mbyllura në ato të..
Imuniteti nuk i shpëton nga burgu deputetët që hapën dyert e Kuvendit, thotë Kadriu
« Eskluzive » Destani fton në takim urgjent udhëheqësinë e KF Shkendija pas rezultateve të dobëta
Reforma në BDI, momenti i kthesës është tani

Lajme nga Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

24.05.2017 | 09:09 * B.M. * 955

Arifi: Programi Qeverisës është gati

23.05.2017 | 22:39 * D.J. * 2,099

« Click Plus » Parimet, kuadrot dhe reformat

23.05.2017 | 15:36 * Z.H. * 1,990

Ministri Nuhiu u takua me udhëheqësinë e SPM-së

23.05.2017 | 14:43 * Xh.I. * 1,024

"Fortesa 2": Grujovski ndihet i pafajshëm

23.05.2017 | 14:27 * Z.H. * 1,007

Ndërpritet gjykimi në rastin "Lagjja e Trimave"

23.05.2017 | 14:27 * A.SH * 6,459

Mogherini fton Zaevin në takim në Bruksel

23.05.2017 | 14:06 * Z.H. * 2,089

Kryeministri Dimitriev uron komunitetin vlleh

23.05.2017 | 12:52 * Z.H. * 613

BFI hapë konkurs për kredi studentore

23.05.2017 | 12:11 * Z.H. * 906

Zaev uron komunitetin vlleh

23.05.2017 | 12:05 * Z.H. * 639


Faqe 1 / 117

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.