Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Ekonomi

« Ekskluzive » Bilent Saliu ministër i drejtësisë, Kreshnik Bekteshi i ekonomisë
Zoran Zaev rizgjidhet kryetar i LSDM-së
A nevojitetet një amnesti fiskale për qytetarët e Maqedonisë
Ikën Spasovski vjen Nikolovski, ja ndryshimet kadrovike brenda LSDM-së

Ekonomi

Përfundoi kultivimi i orizit

26.05.2017 | 12:04 * L.E. * 591

Panair për punësim në Shtip

26.05.2017 | 09:56 * L.E. * 265

Bujqësia nuk mund të mbijetojë pa subvencione

25.05.2017 | 10:35 * Xh.I. * 707

Neto paga mesatare në mars arrin 22.455 denarë

22.05.2017 | 13:11 * L.E. * 3,533

Hapet konkurs për ide të gjelbra afariste

19.05.2017 | 16:55 * L.E. * 1,008

Panair për fëmijë dhe prindër në Shkup

19.05.2017 | 09:42 * L.E. * 557

Filloi pagesa e subvencioneve për bujqit

18.05.2017 | 13:20 * Xh.I. * 1,604

Cikël i tretë i panaireve për punësim

18.05.2017 | 09:40 * L.E. * 505

Nga mesnata çmime të reja të derivateve

15.05.2017 | 12:25 * Xh.I. * 7,716

Standarde zvicerane në turizmin e Maqedonisë

12.05.2017 | 16:33 * L.E. * 625

Zvogëlohet numri i turistëve në mars

12.05.2017 | 13:36 * L.E. * 913

Rritje e qarkullimit në industri në mars

12.05.2017 | 13:34 * L.E. * 360

Panairi i bankave dhe institucioneve financiare

12.05.2017 | 10:09 * L.E. * 580

Trajnime zvicerane për hotelieri dhe turizëm

12.05.2017 | 10:04 * L.E. * 774

OEMVP në vizitë studimore në Tiranë

12.05.2017 | 09:56 * L.E. * 671

Eurokomisioni aprovoi shitje të NLB-së

12.05.2017 | 08:51 * B.M. * 693


Faqe 1 / 11

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.