Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Bota

« Sekretari i përgjithshem i NATO-s » Jens Stoltenberg: Ka nënshkrime të mjaftueshme për qeveri të re
« Ekskluzive/Qeveria e re » BDI, LSDM dhe LR PDSH pjesë e saj
« Raste sociale » Të sëmurë e me 12 fëmijë apelojnë për ndihmë

Kolosi në qiell

26.02.2017 | 22:46 | T.E. | 807

Luftime ndërmjet Azerbajxhanit dhe Armenisë

26.02.2017 | 09:13 | Z.H. | 1,310

Dy skenarë të mundshëm politik europian

26.02.2017 | 09:11 | Z.H. | 637

Vritet gazetarja në Irak

25.02.2017 | 21:38 | T.E. | 530

Filmohet shpërthimi i vullkanit

25.02.2017 | 21:33 | T.E. | 506

5 shtetas serbë pranojnë përgatitjen e sulmeve

25.02.2017 | 16:30 | T.E. | 3,946

Erdogan në 9 mars takohet me Putin në Moskë

25.02.2017 | 09:26 | Z.H. | 425

61 njerëz të vdekur nga bombardimet në Siri

25.02.2017 | 09:24 | Z.H. | 438

Gjermania azil për 136 zyrtarë të lartë turq

24.02.2017 | 23:05 | F.D. | 1,548

Siri: Sulm vetëvrasës kundër kryengritësve

24.02.2017 | 15:57 | Z.H. | 465

Gjermania me pasaporta të reja

24.02.2017 | 15:56 | Z.H. | 1,221


Faqe 1 / 12

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

...
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.