Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kronika

« Policia në aksion » Hajdutët i vjedhin edhe pllakat e mermerit nga varret e të vdekurve!
« Edhe përkundër fushatës së ashpër dhe mospërkrahjes mediale fitoi 3 deputet » Kush është Afrim Gashi të ofendojë Ziadin Selën?
« Edhe përkundër fushatës së ashpër dhe mospërkrahjes mediale fitoi 3 deputet » Kush është Afrim Gashi të ofendojë Ziadin Selën?

Rrahje masive në qendër të Shkupit

19.02.2017 | 15:17 | T.E. | 19,518

Arrestohet një person në aeroportin e Shkupit

19.02.2017 | 15:10 | T.E. | 3,801

Nxënësja e shkollës mesme alivanoset dhe vdes

17.02.2017 | 15:21 | T.E. | 5,278

Aksident i çuditshëm në Shkup

15.02.2017 | 12:31 | T.E. | 6,165

Kush është kufoma e gjetur në Kumanovë

14.02.2017 | 15:45 | Xh.I. | 4,285

Grabitet një bastore në Shkup

14.02.2017 | 12:43 | T.E. | 400

Zhduket një vajzë nga LLojani i Kumanovës

14.02.2017 | 12:25 | L.E. | 2,777

Digjet vetura e një ish-deputeti!

14.02.2017 | 12:07 | L.E. | 854

Kontrabandë me sheqer e kikirikë!

14.02.2017 | 09:38 | R.ZH | 969

Digjet një shtëpi në Shkup

13.02.2017 | 13:53 | L.E. | 307


Faqe 1 / 3


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

...
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.