Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Ekonomi

Ja si mund të rrëzohet Rama!
« Gjuha shqipe » Mbetet kusht i partive shqiptare për koalicion me LSDM-në
« Mund të plotësohet por asesi të ngushtohet në asnjë shkronjë » Bujar Osmani: Propozimi i ligjit për gju..

Grante të vogla për "Eko kopshte"

17.02.2017 | 11:38 | L.E. | 295

Forum i biznesit Maqedoni-Serbi

16.02.2017 | 10:28 | Xh.I. | 199

Forum biznesit Maqedoni-Serbi

16.02.2017 | 08:12 | B.M. | 134

Në vend ka mbi 18.000 dyqane

14.02.2017 | 13:54 | L.E. | 549

Ulja e rezervave devizore nuk është alarmante

13.02.2017 | 12:38 | Z.H. | 149


Faqe 1 / 3


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

...
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.