Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kulturë

Ende të paqarta arsyet e anulimit të marrëveshjes për njohjen e diplomave Turqi-Maqed..
Platforma e partive shqiptare rezikon Ballkanin, në kufi me Serbinë dhe Bullgarinë kr..
BDI për Zhurnal demanton lajmin se gjoja ka një marrëveshje me VMRO për gjuhën shqipe

Kulturë

24 janari në histori

24.01.2017 | 16:25 | L.E.

La La Land, me 14 nominime në Oscars

24.01.2017 | 16:07 | L.E.

Një shekull nga Lidhja e Pejës

23.01.2017 | 10:28 | L.E.

Ndahet nga jeta aktori amerikan

20.01.2017 | 10:49 | L.E.

Franca kujton Mitrush Kutelin (FOTO)

19.01.2017 | 10:01 | L.E.

Shkup, hapet ekspozita "Toka e askujt"

18.01.2017 | 11:52 | L.E.

Filmi "Kali" shfaqet në SHBA

18.01.2017 | 10:00 | L.E.

Sekreti i Mona Lizës

17.01.2017 | 10:19 | L.E.

Në kujtim të Anita Takes

14.01.2017 | 10:20 | L.E.

Vdes aktori i famshëm indian

06.01.2017 | 10:20 | L.E.


Faqe 1 / 19

.. ARKIVA 2010-2016

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

COPYRIGHT 2016 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.