Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Teknologji

Ka mundësi që BDI të pranojë zgjedhje të reja
Tërmeti i lë pa shtëpi dy familje
Profesori Kadriu: Bisedime intensive, javën që vjen

Teknologji

Mark Zuckerberg para gjykatës

17.01.2017 | 16:29 | L.E.

iPhone 8 i papërshkrueshëm nga uji

17.01.2017 | 10:13 | L.E.

Huawei lanson variantin P8 Lite

16.01.2017 | 10:38 | L.E.

Norvegjia mbyll sinjalin “FM”

12.01.2017 | 10:44 | L.E.

Skandal në kompaninë Samsung

11.01.2017 | 10:50 | L.E.

Samsung Galaxy S8 prezantohet në MWC

10.01.2017 | 15:45 | L.E.

Yahoo shuhet, tani do të quhet Altaba

10.01.2017 | 15:33 | L.E.

15 uebfaqet më të dobishme në botë

10.01.2017 | 10:49 | L.E.

Nokia Android refuzon perëndimin

09.01.2017 | 10:12 | L.E.

Vjen Nokia Android, çmim i volitshëm

08.01.2017 | 10:03 | L.E.

Droni ambulancë

04.01.2017 | 09:57 | L.E.


Faqe 1 / 32

.. ARKIVA 2010-2016

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

COPYRIGHT 2016 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.