Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Showbiz

« Sekretari i përgjithshem i NATO-s » Jens Stoltenberg: Ka nënshkrime të mjaftueshme për qeveri të re
« Ekskluzive/Qeveria e re » BDI, LSDM dhe LR PDSH pjesë e saj
« Raste sociale » Të sëmurë e me 12 fëmijë apelojnë për ndihmë

Varrosi lansoi “Ti nuk je OTR”

26.02.2017 | 13:46 | T.E. | 621

Morenës gati sa nuk i shpërthejnë buzët

26.02.2017 | 09:13 | T.E. | 1,272

Super bomba e 2Ton

24.02.2017 | 22:20 | T.E. | 676

Ja 10 këngëtarët më të bukur shqiptar!

24.02.2017 | 19:32 | T.E. | 1,719

Të divorcuar, por ende duhen

24.02.2017 | 19:23 | T.E. | 703

Paris Hilton rishfaqjet super-seksi

24.02.2017 | 18:59 | T.E. | 557

Shkëndije Mujajt po i ‘pëlcasin’ të pasmet

24.02.2017 | 15:42 | T.E. | 4,710

A jeni gati për hitin që po vjen nga Big Papi

24.02.2017 | 12:49 | T.E. | 295

Edhe Safete Mustafes i del gjoksi

24.02.2017 | 12:08 | T.E. | 4,224

Enca si Linda Morina, me take në plazh

24.02.2017 | 12:05 | T.E. | 1,714

Vjen “Redrum” i Era Istrefit

24.02.2017 | 12:03 | T.E. | 1,052

Shpat Kasapi konfirmon lidhjen

24.02.2017 | 10:12 | T.E. | 2,637

Yjet që shkëlqyen në “Brit Awards 2017”

24.02.2017 | 10:01 | T.E. | 437

Nga kush po shoqërohet Nora Istrefi për kafe?

23.02.2017 | 16:43 | L.E. | 2,011

Provokon biondja e njohur

23.02.2017 | 16:41 | L.E. | 1,047


Faqe 1 / 18

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

...
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.