Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Sport

« Sekretari i përgjithshem i NATO-s » Jens Stoltenberg: Ka nënshkrime të mjaftueshme për qeveri të re
« Ekskluzive/Qeveria e re » BDI, LSDM dhe LR PDSH pjesë e saj
« Raste sociale » Të sëmurë e me 12 fëmijë apelojnë për ndihmë

City ka konkurrencë Barcën për Bellerin

26.02.2017 | 18:22 | Xh.I. | 252

Lukaku në histori

26.02.2017 | 09:42 | Z.H. | 306

Nuk ndalet Juventusi, +10 nga Roma

26.02.2017 | 09:39 | Z.H. | 133

Zidane, lojtarëve: Kujdes, ne jemi Real Madrid

26.02.2017 | 09:31 | Z.H. | 225

Allegri i gëzohet dështimit të Napolit

26.02.2017 | 09:30 | Z.H. | 186

Chelsea – Swansea, vlerësimi i lojtarëve

25.02.2017 | 18:53 | Xh.I. | 252

Takohen Zhang dhe Perez, James drejt Interit?

25.02.2017 | 11:51 | Xh.I. | 476

Superliga rikthehet me ndeshje interesante

25.02.2017 | 11:46 | Xh.I. | 265

Musacchio i gatshëm t`i bashkohet Milanit

24.02.2017 | 16:30 | Z.H. | 371

Zaza mesazh Juventusit

24.02.2017 | 16:29 | Z.H. | 651

Klopp e dëshiron këtë super sulmues

24.02.2017 | 15:22 | Z.H. | 872

De Biasi: Paguhem pak

24.02.2017 | 15:16 | Z.H. | 398

Morata drejt largimit nga Madridi

24.02.2017 | 15:14 | Z.H. | 531

Dybala vendos për të ardhmen

24.02.2017 | 15:13 | Z.H. | 333

Alba e mirëpret Iscon te Barcelona

24.02.2017 | 08:36 | A.S. | 557

Bacca i thotë jo milionave të kinezëve

24.02.2017 | 08:34 | A.S. | 266

Mourinho kritikon Federatën e Anglisë

24.02.2017 | 08:34 | A.S. | 252


Faqe 1 / 14

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

...
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.