Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Lajme nga Shqiperia

Të kalojnë 100 ditët e para, pastaj të gjykojmë kabinetin e ri qeveritar, thotë Males..
Analistët të ndarë lidhur me vendimin e BESËS që mos të jetë pjesë e kabintetit qever..
Kryeparlamentari Xhaferi të martën cakton seancë për zgjedhjen e qeverisë
« Lajmi i fundit » Zhurnal ju sjell përbërjen e plotë të kabinetit të Zoran Zaev

Lajme nga Shqiperia

KQZ mblidhet pasdite për listat e kandidatëve

29.05.2017 | 11:36 * Xh.I. * 117

Sekuestrohen ndriçuesit e mitingut të PD-së

29.05.2017 | 11:34 * Xh.I. * 308

Kryeministri Rama sot në Peshkopi

29.05.2017 | 09:41 * Xh.I. * 146

Basha fton Ramën në debat televiziv

29.05.2017 | 09:40 * Xh.I. * 250

Vasili: 170 mijë vende të reja pune

29.05.2017 | 09:38 * Xh.I. * 126

Bushati godet Qeverinë e Kosovës

28.05.2017 | 18:26 * T.E. * 1,708

Rama: Me PD, kthim pas

28.05.2017 | 09:01 * Z.H. * 483

99 vjet burg për shqiptarët në Angli

27.05.2017 | 16:07 * T.E. * 1,245

Basha mbledh në mesnatë Kryesinë e PD

27.05.2017 | 00:05 * T.E. * 1,197

Partia Demokratike regjistrohet në zgjedhje

26.05.2017 | 16:25 * Xh.I. * 317

Tre kandidatë për Kavajën

26.05.2017 | 15:00 * Xh.I. * 615

PS ndryshon kandidatin për Kavajën

26.05.2017 | 12:28 * Xh.I. * 303

Partia Republikane, e vetme në zgjedhje

26.05.2017 | 09:50 * Xh.I. * 424

Genc Ruli tërhiqet nga kandidimi

25.05.2017 | 14:43 * Xh.I. * 566

PDS dhe LSI firmosin marrëveshje bashkëpunimi

25.05.2017 | 12:51 * Z.H. * 503


Faqe 1 / 36

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.