Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Opinion

« Sekretari i përgjithshem i NATO-s » Jens Stoltenberg: Ka nënshkrime të mjaftueshme për qeveri të re
« Ekskluzive/Qeveria e re » BDI, LSDM dhe LR PDSH pjesë e saj
« Raste sociale » Të sëmurë e me 12 fëmijë apelojnë për ndihmë

C`dallim ka LSDM nga VMRO?!

26.02.2017 | 01:50 | B.M. | 1,422

Shkëlqimi dhe rënia e gruevizmit

25.02.2017 | 16:05 | T.E. | 3,041

Tomlin e nonës - (Qumështin e nënës)

24.02.2017 | 08:04 | B.M. | 1,986

Kurani mbijeton zjarre

23.02.2017 | 13:05 | T.E. | 1,910

Njeriu përballë realitetit

22.02.2017 | 19:11 | B.M. | 635

Hashim Thaçi nuk ëshë baba i Kosovës

19.02.2017 | 22:10 | B.M. | 944

Përse PD po pendohet për protestën paqësore?

19.02.2017 | 22:03 | B.M. | 1,182

Protesta me karmin e me bunda!

19.02.2017 | 21:59 | B.M. | 2,501

Kosova dhe zgjedhja e Hobsonit

16.02.2017 | 08:26 | B.M. | 916

Dëshprimet e njeriut apo politika e dëshpruar !?

15.02.2017 | 10:42 | B.M. | 1,414

Ah hoxhallarë, hoxhallarë

12.02.2017 | 23:42 | B.M. | 7,769

A ishe ti “Komandant Iliri”?!

12.02.2017 | 10:07 | B.M. | 2,897

Individi më i fortë se shteti

10.02.2017 | 20:25 | B.M. | 639

Lufta e papërfunduar

10.02.2017 | 14:20 | T.E. | 3,359

Tetova, qyteti gri

06.02.2017 | 23:27 | T.E. | 199

Homazh përmes vargjeve të Dritëro Agollit

06.02.2017 | 14:31 | Xh.I. | 579


Faqe 1 / 1


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

...
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.