Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

OPINION

Ende të paqarta arsyet e anulimit të marrëveshjes për njohjen e diplomave Turqi-Maqed..
Platforma e partive shqiptare rezikon Ballkanin, në kufi me Serbinë dhe Bullgarinë kr..
BDI për Zhurnal demanton lajmin se gjoja ka një marrëveshje me VMRO për gjuhën shqipe

OPINION

Maqedonia mes Trumpit dhe Sorosit

23.01.2017 | 13:55 | T.E

Ah Rugova

22.01.2017 | 09:07 | B.M

Turlitava

19.01.2017 | 11:30 | Xh.I.

Ishte tren apo ishte `voz`?

18.01.2017 | 09:16 | B.M

Gjithçka dhe asgjë...!

13.01.2017 | 16:00 | Xh.I.

Fjalori fashist i Fërçkovskit

11.01.2017 | 07:07 | B.M

Vrit Babain (!)

06.01.2017 | 11:38 | B.M

Iku një vit i mbrapshtë

03.01.2017 | 11:47 | B.M

Politikë që shkakton plagë!

01.01.2017 | 17:52 | B.M

Viti i rrezikshëm 2017-të

01.01.2017 | 17:28 | B.M

Na mbaroi djathi në shtëpi

01.01.2017 | 17:20 | B.M

Babadimri nuk na solli dhurata!

30.12.2016 | 09:50 | B.M

Një Ditë Kosovarçe

29.12.2016 | 19:52 | B.M


Faqe 1 / 20

.. ARKIVA 2010-2016

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

COPYRIGHT 2016 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.