Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Sport

« 20 deputet të LSDM propozojnë Talat Xhaferin » Shilegov e quan politikën e VMRO-DPMNE letër “tualeti”
Ish-ministri i 2001 i VMRO-DPMNE-së, i jep Zaevit përkrahje për qeverinë me shqiptarë..
As ‘Aleanca për Shqiptarët’ nuk do të ankohet në Gjykatën Kushtetuese ndaj Ivanovit
« EDITORIAL » A duhet pos VMRO-DPMNE `Catharsis` sipas A. Grubit edhe në BDI, LSDM e PDSH ?

Sport

‘Top Story’: Çfarë ndodhi në Palermo?

27.03.2017 | 22:46 * R.ZH * 301

Raul te Barcelona?

27.03.2017 | 21:59 * R.ZH * 214

Berisha larg Italisë, zbulohen super-ofertat

27.03.2017 | 21:48 * R.ZH * 271

Plas sherri në futboll, FFM heton rastin

27.03.2017 | 19:28 * R.ZH * 331

Man. United, 200 mln euro për Neymar

27.03.2017 | 18:20 * R.ZH * 163

Alcantara rikthehet te Barça?

27.03.2017 | 17:49 * R.ZH * 287

Morata e ka gjetur skuadrën e re

27.03.2017 | 16:54 * Z.H. * 486

Bosnja, testi për të rigjetur buzëqeshjen

27.03.2017 | 16:54 * Z.H. * 228

Barça dhe Dybala, vështirë të ndodhë

27.03.2017 | 16:52 * Z.H. * 72

Edhe Enisi po e vazhdon traditën familjare

27.03.2017 | 14:26 * A.A. * 903

Gjest i turpshëm nga James Rodriguez

27.03.2017 | 13:18 * Z.H. * 545

De Biasi zbulon të vërtetën për Abrashin

27.03.2017 | 13:10 * Z.H. * 257

Isco te Barcelona, ja reagimi i futbollistit

27.03.2017 | 09:50 * Z.H. * 543

12 milion euro në sezon për Ramosin

26.03.2017 | 09:26 * Z.H. * 429

Gjiganti nga Serie A transferon Rashicën

26.03.2017 | 09:25 * Z.H. * 971

Lamtumirë Real, James gjen klubin e ri

26.03.2017 | 09:24 * Z.H. * 1,028

Kross gëzon Real Madridin

26.03.2017 | 09:22 * Z.H. * 496

De Biasi mohon dorëheqjen, paralajmëron Xhakën

25.03.2017 | 20:52 * R.ZH * 1,246

Mehmedi asiston në epërsinë e Zvicrës

25.03.2017 | 19:50 * R.ZH * 413

Xhaka e Abrashi, mungojnë kundër Bosnjes

25.03.2017 | 18:53 * R.ZH * 403

Bufon: Bravo Strakosha, shqiptarët…

25.03.2017 | 18:00 * R.ZH * 2,213

Reali shumë i fortë për Barçën

25.03.2017 | 09:22 * Z.H. * 1,070

Man United pranë nënshkrimit me Griezmann

24.03.2017 | 18:33 * R.ZH * 260

Arbëreshët presin Kombëtaren

24.03.2017 | 18:14 * R.ZH * 1,263

Tifozët kuqezinj “zbarkojnë” në Palermo

24.03.2017 | 17:55 * R.ZH * 383

Interi arrin marrëveshjen me De Vrij?

24.03.2017 | 15:49 * Xh.I. * 228

United kërkon me ngulm Alderweireldin

24.03.2017 | 13:33 * Xh.I. * 157


Faqe 1 / 27

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.