Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kulturë

« 20 deputet të LSDM propozojnë Talat Xhaferin » Shilegov e quan politikën e VMRO-DPMNE letër “tualeti”
Ish-ministri i 2001 i VMRO-DPMNE-së, i jep Zaevit përkrahje për qeverinë me shqiptarë..
As ‘Aleanca për Shqiptarët’ nuk do të ankohet në Gjykatën Kushtetuese ndaj Ivanovit
« EDITORIAL » A duhet pos VMRO-DPMNE `Catharsis` sipas A. Grubit edhe në BDI, LSDM e PDSH ?

Kulturë

Edi Rama, përkujton heroin Idriz Seferi

27.03.2017 | 10:49 * L.E. * 315

Sot është Dita Botërore e Teatrit

27.03.2017 | 10:05 * L.E. * 277

Artisti Agron Saliu, afron Vjenën me Tetovën

24.03.2017 | 20:08 * T.E. * 404

Shaban Arifaj promovon dy libra

24.03.2017 | 15:57 * L.E. * 299

18 vjet pa poetin Latif Berisha

24.03.2017 | 11:32 * L.E. * 186

Garë e ideve kreative rinore "Çliroje idenë"

23.03.2017 | 13:31 * T.E. * 268

Alpet Shqiptare, majat e egra të Ballkanit

23.03.2017 | 13:13 * L.E. * 300

Fahredin Shehu me “Bonds” në Amerikë

22.03.2017 | 16:22 * L.E. * 590


Faqe 1 / 8

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.