Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Showbiz

« 20 deputet të LSDM propozojnë Talat Xhaferin » Shilegov e quan politikën e VMRO-DPMNE letër “tualeti”
Ish-ministri i 2001 i VMRO-DPMNE-së, i jep Zaevit përkrahje për qeverinë me shqiptarë..
As ‘Aleanca për Shqiptarët’ nuk do të ankohet në Gjykatën Kushtetuese ndaj Ivanovit
« EDITORIAL » A duhet pos VMRO-DPMNE `Catharsis` sipas A. Grubit edhe në BDI, LSDM e PDSH ?

Showbiz

« Foto: » E fejuara e Labit zbulon gjoksin

27.03.2017 | 16:19 * L.E. * 1,736

« Foto: » Ku po kalon pushimet Rita Ora?!

27.03.2017 | 12:34 * L.E. * 287

« Foto: » Sëmuret Dafina Zeqiri?

27.03.2017 | 12:27 * L.E. * 362

« Foto: » Elvana Gjata me stil të ri

27.03.2017 | 12:15 * L.E. * 416

« Foto: » Era Istrefi shfaq të pasmet seksi 

27.03.2017 | 11:35 * L.E. * 1,365

« Foto: » Ja ku e gjen qetësinë Miriam Cani

27.03.2017 | 09:57 * L.E. * 393

Kaltrina Selimi e do këtë futbollist...

27.03.2017 | 09:32 * L.E. * 312

« VIDEO: » Çmendet Labi n'Kosovë show

27.03.2017 | 09:22 * L.E. * 12,367

Baby G mbush buzët me silikon, zbulohen fotot

26.03.2017 | 17:14 * T.E. * 1,139

Shyhretja tregon ku shkon zakonisht!

26.03.2017 | 09:54 * L.E. * 2,794

Kush po e mban larg fëmijëve Sahide Musatafen?

26.03.2017 | 09:44 * L.E. * 6,697

« Foto: » Ja fytyra e vërtetë e "Gylseren"

26.03.2017 | 09:06 * L.E. * 2,652


Faqe 1 / 39

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.