Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Teknologji

« 20 deputet të LSDM propozojnë Talat Xhaferin » Shilegov e quan politikën e VMRO-DPMNE letër “tualeti”
Ish-ministri i 2001 i VMRO-DPMNE-së, i jep Zaevit përkrahje për qeverinë me shqiptarë..
As ‘Aleanca për Shqiptarët’ nuk do të ankohet në Gjykatën Kushtetuese ndaj Ivanovit
« EDITORIAL » A duhet pos VMRO-DPMNE `Catharsis` sipas A. Grubit edhe në BDI, LSDM e PDSH ?

Teknologji

Apple fiton gjyqin në Kinë

27.03.2017 | 13:20 * L.E. * 334

Samsung bllokon karikimin e Galaxy Note 7

27.03.2017 | 10:58 * L.E. * 157

Twitter mund të bëhet me pagesë!?

27.03.2017 | 10:51 * L.E. * 102

Pritet shtrenjtimi i kompjuterëve

26.03.2017 | 09:18 * L.E. * 404

Galaxy Note8 me risi

26.03.2017 | 09:15 * L.E. * 375

Sa po rrezikohemi nga robotët?!

26.03.2017 | 09:10 * L.E. * 245

iPhone tani do të prodhohet edhe në Indi

24.03.2017 | 16:14 * L.E. * 285

Kjo është fotografia e parë e Touareg-ut

24.03.2017 | 11:18 * L.E. * 739

Snapchat ndër aplikacionet më të instaluara

24.03.2017 | 10:49 * L.E. * 157

Xiaomi Mi 6 me kamerë të dyfishtë

24.03.2017 | 10:46 * L.E. * 273

Katër pajisjet që duhet të keni për 2017

24.03.2017 | 10:04 * L.E. * 301

Del iPad i ri që kushton vetëm 329 dollarë

23.03.2017 | 13:18 * L.E. * 275

« VIDEO: » Oppo shfaq reklamen e F3 Plus

22.03.2017 | 14:13 * L.E. * 370

Apple prezantoi iPadin e ri me 9,7 inç

22.03.2017 | 14:05 * L.E. * 303

Android 7.1.2 po vjen në Nexus 6P dhe Pixel C

22.03.2017 | 11:44 * L.E. * 358

ZTE zbuloi tre smartfona të rinj

22.03.2017 | 11:10 * L.E. * 289

Apple shantazhohet nga hakerët turq

22.03.2017 | 10:14 * L.E. * 276

Apple rrit hapësirën e iPhone SE

22.03.2017 | 10:11 * L.E. * 262

Përdoruesit e Windows 10 e kanë një hall

21.03.2017 | 15:00 * L.E. * 598

S8-shi më i vogël se sa S-7shi

21.03.2017 | 14:52 * L.E. * 597


Faqe 1 / 8

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.