Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Auto

Ligjet evropiane nuk po gjejnë zbatim në Maqedoni
« Haxhiraj për Zhurnal » Zgjedhja e çdo shqiptari në krye të komunës është lajm i mirë për Tiranën
Koncepti etnik, jo ai qytetar është modeli më i mire për zgjidhjen e problemeve ndëre..
« Analistët » Koalicionet pas raundit të parë të zgjedhjeve, të zortit ose të frikës

Auto

Porsche prezanton modelet e reja (Foto)

18.10.2017 | 11:15 * L.E. * 42

Audi paralajmëron modelin e ri A7 Sportback

17.10.2017 | 10:30 * L.E. * 701

‘Volkswagen Polo SUV’ vjen në vitin 2018

17.10.2017 | 10:29 * L.E. * 555

Jaguar XEL del në treg vetëm për kinezët

16.10.2017 | 15:35 * L.E. * 509

Prodhohet droni dyvendësh

16.10.2017 | 10:46 * L.E. * 549

Ky është modeli ri i Suzuki Baleno 1.2 (Foto)

16.10.2017 | 10:40 * L.E. * 307

Zbulohet Aston Martin DB11 Volante i ri (Foto)

14.10.2017 | 10:49 * L.E. * 483

Veturat që kurrë nuk arritën nam (Foto)

13.10.2017 | 15:17 * L.E. * 760

Njihuni me Range Rover për 2018 (Foto)

12.10.2017 | 15:09 * L.E. * 1,471

“Spiunohet” BMW X2 (Foto)

12.10.2017 | 09:59 * L.E. * 509

Prezantohet versioni i limituar i MINI-t (Foto)

11.10.2017 | 10:05 * L.E. * 311

5 automjetet ushtarake që mund t'i blini (Video)

10.10.2017 | 14:11 * L.E. * 1,549

Renault me 21 vetura të reja deri më 2022

09.10.2017 | 11:49 * L.E. * 450


Faqe 1 / 26

..

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.