Bota

Stuhia godet Stambollin, plagosen 3 persona

27.07.2017 | 21:32 * T.E. * 1,978

Çmendet moti në Kroaci, mbulohet nga breshëri

27.07.2017 | 19:09 * T.E. * 1,707

Putin në vizitë njëditëshe në Finlandë

27.07.2017 | 15:09 * Z.H. * 284

Rusia emëron përfaqësuesin e ri në OKB

27.07.2017 | 15:07 * Z.H. * 163

BE: Paralajmërimi i fundit për Poloninë

27.07.2017 | 12:55 * Z.H. * 360

Katër deputetëve malazezë u hiqet imuniteti

27.07.2017 | 12:55 * Z.H. * 346

Tillerson mohon se do të largohet nga detyra

27.07.2017 | 09:50 * Z.H. * 213

Kinezi vret kolegët me thikë

27.07.2017 | 09:50 * Z.H. * 268

Vala e vapës në Evropë

26.07.2017 | 18:25 * T.E. * 335

SHBA, sanksione Rusisë, miratohen masat e reja

26.07.2017 | 18:08 * T.E. * 552

Vriten dhjetë ushtarë në Nigeri

26.07.2017 | 16:10 * Z.H. * 195

SHBA, kryeprokurori i ka ditët e numëruara

26.07.2017 | 16:10 * Z.H. * 314

Përmbytje në veri të Gjermanisë

26.07.2017 | 16:09 * Z.H. * 373

Tërmet prej 6,1 ballë afër Okinavës

26.07.2017 | 14:42 * Z.H. * 6,220

Zjarr i madh pyjor në rajonin e Izmirit

26.07.2017 | 12:25 * Z.H. * 350

Greqi: Dyndje turistësh nga Kina

26.07.2017 | 09:29 * Z.H. * 413

Erdogani akuzon dhe kërcënon Gjermaninë

26.07.2017 | 09:28 * Z.H. * 885

Një vit pas masakrës në Munih

25.07.2017 | 22:51 * T.E. * 295

Sulmi me sharrë në Zvicër, arrestohet sulmuesi

25.07.2017 | 22:39 * T.E. * 1,423

Merkel braktis fushatën dhe shkon me pushime

25.07.2017 | 22:28 * T.E. * 397

Shpëtohen 257 emigrantë

25.07.2017 | 21:34 * T.E. * 254


Faqe 1 / 70

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.