Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Tribunë e grave për avancimin e shëndetit të fëmijëve

Jens Stoltenberg: Ka nënshkrime të mjaftueshme për qeveri të re
BDI, LSDM dhe LR PDSH pjesë e saj
Të sëmurë e me 12 fëmijë apelojnë për ndihmë
Tribunë e grave për avancimin e shëndetit të fëmijëve
133489445.png

Tribunë e grave për avancimin e shëndetit të fëmijëve, si aktivitet përfundimtar në fushatën "Ushqehuni shëndetshëm për fëmijëri të lumtur dhe të bukur", do të mbahet sot në Shkup. Tribuna është në organizim të kompanisë farmaceutike FarmaS.

 17.12.2016, 10:39  | T.E | 538 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

LajmeBotaEkonomiKronika e zezëSportKulturëShowbizTeknologjiOPINIONMedicina
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.