Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Shtatë infarkte për dy javë në Delçevë

Ja si mund të rrëzohet Rama!
Mbetet kusht i partive shqiptare për koalicion me LSDM-në
Bujar Osmani: Propozimi i ligjit për gjuhën është krejtësisht në kuadër të Kushtetutë..
Shtatë infarkte për dy javë në Delçevë
infrakt.jpg

Është rritur numri i të diagnostifikuarve me infarkt në spitalin e Delcevës informojnë nga ndihma e shpejtë në këto dy javët e fundit ndërkohë që mosha e pacientëve është nga 50-70 vjet, bën të ditur Zhurnal.

Ndonëse më parë ka pasur shumë raste kohës së fundit ato janë shpeshtuar dhe kanë bërë një panikë të madhe në popullatë por që sipas mjekëve infarkt pësojnë persona që janë me sëmundje kronike.

 13.12.2016, 16:02  | T.E | 743 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

LajmeBotaEkonomiKronika e zezëSportKulturëShowbizTeknologjiOPINIONMedicina
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.