Kronika

E therr me thikë për një cigare

24.02.2018 | 16:00 * T.E. * 723

Është plaçkitur një barnatore në Karposh

24.02.2018 | 13:33 * T.E. * 331

Grabitet banka në Shkup

24.02.2018 | 12:45 * T.E. * 969

Tetovarja grabit babain e saj

22.02.2018 | 18:35 * T.E. * 2,728

Zjarr në hapësirat e SPB Kumanovë

21.02.2018 | 12:22 * D.J. * 812

Zhduket vajza 14 vjeçare nga Tetova

21.02.2018 | 11:18 * Z.H. * 1,285


Faqe 1 / 61

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


..
---
E-mail: info @ zhurnal.al

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.