« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Impresum

ZHURNAL - PORTFOLIO

Zhurnal është portal i pavarur informativ që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë, gjithashtu nuk do të mungojnë edhe lajmet nga bota.

Lajme, raporte dhe rrëfime nga më të ndryshmet do të zënë vend në faqen tonë, duke i njoftuar lexuesit me zhvillimet në hapësirën mbarëshqiptare dhe më gjerë.

Portali do të jetë i freskuar vazhdimisht me ngjarje politike, të ekonomisë, kulturës, lajme sporti, video-lajme, intervista etj., si dhe zhvillimet në estradën shqiptare dhe botërore, ndërsa vend të përhershëm do të kenë të rejat më të fundit nga fusha e shkencës dhe teknologjisë.

Përpos rubrikave të lartpërmendura, Zhurnal ka servise të vazhdueshme interaktive-forume, ku lexuesit mund t’i shfaqin mendimet e tyre për shumëçka.

Zhurnal do të jetë gjithmonë në nivel të misionit të informimit më bashkëkohor-internetit, ngase ekipi i saj, i përbërë nga gazetarë të sprovuar në fushën e gazetarisë shqiptare

Zhurnal është një risi në rajon dhe më gjerë, që e mundëson nëpërmjet teknologjisë më të sofistikuar dhe më moderne të ArdhmëriaNET Internet Solucione - kompaninë e parë të pavarur shqiptare në Maqedoni për solucione interneti, e cila me përvojës 10-vjeçare garanton se portali është i disenjuar të jetë dera ku së pari troket lajmi, ku nëpërmjet teknologjisë më moderne, informimi për gjithçka, do të jetë i lehtë, i shpejtë dhe i drejtë.

Interneti është media më dinamike bashkëkohore, duke ofruar mundësi të madhe për biznes. Ne ofrojmë zgjidhje të plotë për klientët tanë, pavarësisht nëse ata janë individë apo kompani biznesi. Synojmë risi në shërbimet e internetit, nga të cilat klientët tanë do të mbeten të kënaqur.

Misioni i ArdhmëriaNET Internet Solucione është sigurim i spektrit të gjerë të shërbimeve cilësore me çmime shumë të ulëta për klientë, individë apo biznese, po ashtu ndihmë e shfrytëzuesve tanë të cilët i përdorin zgjidhjet më të reja teknologjike.

Me mbështetje 24-orëshe, ekipi ynë sajon zgjidhje efektive për të gjitha problemet që do të paraqiteshin. Investimi në teknologjinë më të re inxhinierike dhe në zotërimin e tyre në një nivel të lartë është strategjia dhe çelësi i suksesit tonë. Ne i përdorim metodat më moderne, pajisjet dhe softuerët për ta siguruar cilësi më të lartë të shërbimeve për klientët tanë.

Suksesi i Portalit më të sofistikuar rajonal informativ ZHURNAL është vetë ARDHMËRIA.

ZHURNAL –  Sot vetëm lajm; Nesër edhe me shumë!


STRUKTURA ORGANIZATIVE

Agjencia rajonale e lajmeve ZHURNAL përbëhet nga këto sektorë:

1. Sektori i Lajmeve – Sektori i lajmeve përbëhet nga gazetarë me eksperience të madhe në fushën e gazetarisë. Ky sektor është i ndarë në katër pjesë: Maqedoni, Kosovë, Shqipëri dhe Zvicër. Secili sektor publikon lajme nga vendi përkatës. Çdo sektor i veçantë i lajmeve ka kryeredaktorin, redaktorin dhe gazetarët.

2. Sektori i Marketingut - Përbëhet nga persona mjaft të aftë të cilët punojnë në mënyrë profesionale për të zgjeruar klientelën e agjencisë rajonale të lajmeve Zhurnal.

3. Sektori i Përkrahjes Teknike - Specialistët e këtij sektori kanë përvojë të konsiderueshme dhe janë të aftë për të përballuar e tejkaluar çdo situatë të pakëndshme. Ata vazhdimisht përcjellin arritjet më të mira teknologjike, në rajon e më gjerë, për instalimin e sistemeve të ndryshme e komunikimin në internet dhe kanë mjaft përvojë mbi rrjetet kompjuterike dhe kompjuterët personal.

 

© ZHURNAL.mk

 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.