Zhurnal - Agjenci e lajmeve

Zhurnal.mk

Kontakt

Kontakt
ZHURNAL INFO DOOEL

rr. Dimitrije Cupovski Nr. 4/2-11 , 1000 Shkup
Republika e Maqedonisë

Bank account210069051370189
Bank: NLB Tutunska Banka AD Skopje
Tax Num: MK4080013539586

Tel: +389 2 3217 815
Fax: +389 2 3217817

E-mail: infozhurnal.mk
Website:  www.zhurnal.mk
 

View ZHURNAL MK DOOEL in a larger map
 
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

COPYRIGHT 2016 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.