ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 teknologji 

Hakerët rusë po hedhin viruse në Windows 10

21.05.2018 | 20:20 * Z.H. * 177

Bateria që mbush telefonin për disa sekonda

21.05.2018 | 16:30 * Z.H. * 333

HTC U12 + do t’i ketë dy kamera përpara

21.05.2018 | 15:30 * Z.H. * 239

Boeing merr leje për krahët e palosshme 777X

21.05.2018 | 11:30 * Z.H. * 375

Instagram lançon rishpërndarjen e postimeve

18.05.2018 | 15:59 * Z.H. * 418

iPhone X me mbushje solare

18.05.2018 | 15:00 * Z.H. * 689

Facebook bëhet me funksione të reja

18.05.2018 | 14:00 * Z.H. * 387

HTC sjell smartfonin Blockchain

17.05.2018 | 14:30 * Z.H. * 463

Lansohet Nokia X6

17.05.2018 | 11:30 * Z.H. * 443

Facebook i fshin 583 milionë profile false

17.05.2018 | 10:07 * Z.H. * 354

Kjo është video-loja 100 milionë dollarëshe

15.05.2018 | 15:30 * Z.H. * 396

Gmail vjen me ‘Smart Compose’

15.05.2018 | 13:30 * Z.H. * 513

Ky është kodi që hap çdo telefon

15.05.2018 | 12:05 * Z.H. * 3,360

Facebook nis portalin e të rinjve

15.05.2018 | 11:00 * Z.H. * 491

Beteja Apple-Samsung nuk ka fund

14.05.2018 | 20:10 * Z.H. * 579


Faqe 1 / 20

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.