ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 sport 

Kyoshi Alen Tanzadeh seminar te madh ne Ferizaj

18.07.2018 | 12:28 * A.A. * 157

Ancelotti e do Di Marian

18.07.2018 | 11:02 * Xh.I. * 136

Cassano: Messi si Federer, Ronaldo si Nadal

18.07.2018 | 11:02 * Xh.I. * 155

Cech kthehet në Chelsea

18.07.2018 | 11:01 * Xh.I. * 78

Chelsea ia vjedh Liverpoolit portierin Alisson

18.07.2018 | 09:12 * Xh.I. * 155

Ronaldo kthehet në Madrid

18.07.2018 | 09:11 * Xh.I. * 271

Lamtumirë Gatusso, mirë se vjen Conte

18.07.2018 | 09:09 * Xh.I. * 215

Courtois në Real Madrid

18.07.2018 | 09:08 * Xh.I. * 155

E fundit, Liverpooli shumë afër Alissonit

17.07.2018 | 16:01 * Xh.I. * 221

Antoni të premten ndeshet për titull Evrope

17.07.2018 | 15:55 * A.A. * 317

Interi i ofron kontratë të re mesfushorit

17.07.2018 | 13:12 * Xh.I. * 319

Roma po pret oferta për Alissonin

17.07.2018 | 11:16 * Xh.I. * 239

Unitedi pas dyshes kroate

17.07.2018 | 11:15 * Xh.I. * 411

Unitedi zbulon fanellat për stinorin e ri

17.07.2018 | 11:13 * Xh.I. * 488

Mbrojtësi i Juventusit në Chelsea këtë javë

17.07.2018 | 09:27 * Xh.I. * 434

Milani vë në shitje kapitenin e saj

16.07.2018 | 16:02 * Xh.I. * 387

“Interi ka nevojë për më shumë”

16.07.2018 | 15:01 * Xh.I. * 387

Braziliani rikthehet në Milan

16.07.2018 | 15:00 * Xh.I. * 617

City vazhdon kërkimin për një mesfushor

16.07.2018 | 14:59 * Xh.I. * 345


Faqe 1 / 67

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.