ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 shqiperia 

Donald Lu "Qytetar Nderi" i... Librazhdit

21.05.2018 | 13:04 * Xh.I. * 253

Veliaj përuron shërbimin e-kioskë në Tiranë

21.05.2018 | 11:08 * Xh.I. * 213

Rama e ka një lajm të mirë për turizmin

21.05.2018 | 11:06 * Xh.I. * 253

Xhafaj: Albert Veliu, qytetari dixhital i sajuar

18.05.2018 | 13:42 * Xh.I. * 377


Faqe 1 / 55

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.