Çavusoglu: Ballkani ka vend të posaçëm në politikën e jashtme të Turqisë
KOMENT A ka frikë BDI-ja nga zgjedhjet!
Xanakopulos: Marrëveshja e Prespës, e gjallë
Këshilli i Evropës vendosi që BE-ja të ballafaqiohet me kanosje hibride, kibernetike, kimike, biologjike...
Zyrtari i lartë amerikan Matthew Palmer më 22 tetor ateron në Shkup, ja agjenda
Ambasadori Timonie: Ballkani të çlirohet nga armët pa kontroll
Spasovski: Angazhohemi që Ballkanin ta bëjmë më të sigurt
Besiana Mehmedi sjell koncert për Nënë Terezën në Shkup
Sistemi “AKMIS”, asnjë iniciativë nga Këshilli Gjyqësor
Aleanca dhe Besa paralajmërojnë ndërhyrje me amendamente
Pendarovski: Procesi i bisedimeve për në NATO do të jetë rutinë
INSIDE Stafa: Shpresoj që shumë shpejtë do të përmirësohet gjendja e përfaqësimit të shqiptarëve në Avokaturën sh
Kovaçev: Jemi të zhgënjyer nga VMRO-DPMNE-ja
Blockmans: Ballkani nuk mund të anëtarësohet në BE deri në viti 2025
Tribunë, ekspertët kundërshtojnë idenë e amnistisë
Maliqi: opozita duhej ta shtrijë dorën e pajtimit
Një ditë para votimit, Zaevi është optimist për shumicën
Xhaferi: Dorëheqja e Kotzias nuk ndikon në marrëveshjen e emrit
Zaev: Deputetë, t’i themi “po” mundësisë që është para neve
Mungesa e personelit mjekësor, dhjetëra infermiere kërkojnë punë
Takim i Xhaferit me anëtarët e Grupit të punës për marrëdhëniet e BE-së me Ballkanin Perëndimor
Ademi: Angazhohemi për barazi arsimore dhe rritje të cilësisë
Ministritë dhe komunat kanë 2.645 automjete
Kotzias paralajmëron "tërmet"
ZHURNAL TV
VIDEO LAJME
OPINION
KOSOVA
SHQIPERIA
BOTA
EKONOMIA
KRONIKA
SPORT
SHOWBIZ
KULTIRË
MEDICINA
TEKNOLOGJI
AUTO
RECETA