ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 showbiz 

Young Zerka është gati!!!

15.08.2018 | 20:20 * Z.H. * 175

‘GunShot’ lansohet nga Stresi

15.08.2018 | 20:10 * Z.H. * 213

Gjendet e vdekur Lyric McHenry

15.08.2018 | 20:00 * Z.H. * 180

Edhe Teuta në dasmë, ja sa bukur duket (Foto)

15.08.2018 | 19:50 * Z.H. * 2,363

Nick Jonas e Priyanka Chopra janë fejuar

15.08.2018 | 19:30 * Z.H. * 178

Zeshkania fatale, mbretëreshë e Instagramit

15.08.2018 | 19:00 * Z.H. * 885

Zbulohet sekreti "turpërues" i Beckham !?

15.08.2018 | 16:53 * Z.H. * 1,244

Geta Beqa reklamon barkun dhe të pasmet (Video)

15.08.2018 | 16:30 * Z.H. * 1,198

Era Istrefi shfaqet atraktive nga banjo

15.08.2018 | 15:50 * Z.H. * 407

Travis Scott shpërblen fansat e tij

15.08.2018 | 15:40 * Z.H. * 155

Ardian Bujupi blen veturë super-luksoze

15.08.2018 | 13:20 * Z.H. * 836

Kush është “Sinani” në jetën e përditshme

15.08.2018 | 13:10 * Z.H. * 1,908


Faqe 1 / 288

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.