ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 receta 

Lulelakër me Vezë

21.05.2018 | 13:16 * Z.H. * 130

Muffins me proshutë dhe erëza

18.05.2018 | 11:15 * Z.H. * 430

Tavë me oriz, mish dhe qumësht

16.05.2018 | 13:14 * Z.H. * 2,690

Speca Te Mbushur Me Lakra Dhe Karrota

15.05.2018 | 15:13 * Z.H. * 306

Pica me vezë

14.05.2018 | 14:13 * Z.H. * 326

Karota në furrë me djathë

11.05.2018 | 13:12 * Z.H. * 528

Role susami me djathë

10.05.2018 | 13:11 * Z.H. * 676

Qofte Pranverore

09.05.2018 | 13:11 * Z.H. * 860

Kebap ne furre, me perime te pjekura

08.05.2018 | 13:10 * Z.H. * 924

Si të bëjmë bukë Panda

07.05.2018 | 13:09 * Z.H. * 731

Torte me mandarina

04.05.2018 | 13:09 * Z.H. * 1,027

Si të gatuajmë ëmbëlsirën “tepsishte”

03.05.2018 | 13:08 * Z.H. * 1,606

Supë orizi me mëlçi pule

02.05.2018 | 13:08 * Z.H. * 890

Sarme me gjethe spinaqi

30.04.2018 | 13:07 * Z.H. * 2,382

Çorba e Ali Pashës

27.04.2018 | 13:56 * Z.H. * 1,738

Si të gatuani brinjë të buta

26.04.2018 | 13:06 * Z.H. * 1,199

Tortë pa vezë

25.04.2018 | 13:05 * Z.H. * 1,650

Biskota kremoze

24.04.2018 | 13:04 * Z.H. * 1,174

Krapfen (bombolone)

23.04.2018 | 13:04 * Z.H. * 1,219

Ëmbëlsirë me hurma dhe karamel

20.04.2018 | 13:03 * Z.H. * 1,397

Bajadera të bardha me kokos, pa pjekje

19.04.2018 | 13:02 * Z.H. * 1,096

Si te gatuajme tavë me peshk

18.04.2018 | 13:01 * Z.H. * 1,701

Çervish me mish pule dhe petë të pjekura

17.04.2018 | 13:00 * Z.H. * 1,425

Kraharor pule të mbushura me spinaq dhe djathë

16.04.2018 | 13:00 * Z.H. * 1,214

Tavë me presh

13.04.2018 | 12:58 * Z.H. * 2,094

Suxhuk në skarë, të zier në birrë (video)

12.04.2018 | 12:57 * Z.H. * 1,029

Pure hithrash

11.04.2018 | 12:56 * Z.H. * 1,120

Rollatë e mbushur dhe patate

10.04.2018 | 12:56 * Z.H. * 1,212

Mish me domate në furrë

09.04.2018 | 12:55 * Z.H. * 1,470

Fileto pule të pjekura në furrë

06.04.2018 | 12:55 * Z.H. * 1,748

Një bukë fantastike me djathë dhe hudhra

05.04.2018 | 12:54 * Z.H. * 1,946

Kek me reçel portokalli

04.04.2018 | 12:54 * Z.H. * 1,573

Supë me qofte… për një drekë të shijshme!

03.04.2018 | 12:52 * Z.H. * 1,829

Sallatë pule me sos curry

30.03.2018 | 15:00 * Z.H. * 1,702

Bizele jahni

29.03.2018 | 13:00 * Z.H. * 1,700


Faqe 1 / 3

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.