ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 opinion 

VËLLEZËRIT “SIJAMEZ” NUK DUHEN MES VETE

19.09.2018 | 17:59 * B.M. * 546

Ashikët e sofrave… të letrave shqipe

19.09.2018 | 10:28 * D.J. * 736

Shteti pa popull – si xhamia pa xhemat

18.09.2018 | 14:05 * Xh.I. * 2,651

Referendumi!

18.09.2018 | 11:31 * D.J. * 4,595

Pse duehet të votojmë pro Referendumit

11.09.2018 | 17:34 * B.M. * 4,324

Bashkimi kombëtar në Bashkimin Evropian

10.09.2018 | 14:29 * D.J. * 1,337

Dialogu dhe kriza

06.09.2018 | 20:31 * D.J. * 1,762

Urrejtja

06.09.2018 | 13:27 * Xh.I. * 3,168

Të (mos) jesh Ziadin Sela

04.09.2018 | 14:48 * D.J. * 1,586

KUSH DUHET TA SHEH FILMIN?

03.09.2018 | 19:20 * B.M. * 1,238

STATUSI I KOSOVËS – ÇËSHTJE E MBYLLUR

02.09.2018 | 23:33 * B.M. * 1,085

Shumë zhurmë...

29.08.2018 | 18:03 * T.E. * 4,686

« OPINION » Guximtari i vetmuar Ziadin Sela

29.08.2018 | 16:09 * Xh.I. * 18,813

Plas kujt, sot, për Rugovën?

29.08.2018 | 12:23 * D.J. * 987

MOS U THIRR NË EMËR TË HUAJ

25.08.2018 | 10:27 * B.M. * 11,023

Rama e Berisha të trembur nga Çështja Erdogan

20.08.2018 | 11:06 * Xh.I. * 1,575

Menaxhimi i pakënaqësive

19.08.2018 | 12:45 * B.M. * 374

Qysh po guxon me thanë ‘jam veteran’?!

19.08.2018 | 11:26 * B.M. * 428

KURBANI NË SHËNJESTËR TË QARQEVE ANTI ISLAME

17.08.2018 | 14:24 * B.M. * 1,062

Edhe unë jam për bojkot!

17.08.2018 | 09:42 * Xh.I. * 2,419

Shpifësi me fytyrë krimineli

16.08.2018 | 13:57 * B.M. * 1,343


Faqe 1 / 9

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.