ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 medicina 

A ndihmon kafja që të këndelleni?

18.07.2018 | 10:40 * Z.H. * 291

Mos pini më shisha, ja cilat sëmundje i shkakton

17.07.2018 | 21:19 * Z.H. * 1,976

Ilaçi kundër djersitjes në mot të nxehtë

17.07.2018 | 18:42 * Z.H. * 571

Një portokall në ditë mban larg verbërinë

17.07.2018 | 17:10 * Z.H. * 317

Arrat reduktojnë sëmundjet e zemrës

17.07.2018 | 16:09 * Z.H. * 260

Mrekullitë e arrës së kokosit

17.07.2018 | 15:09 * Z.H. * 201

Arsyet pse duhet të hani më shumë shalqi

17.07.2018 | 13:08 * Z.H. * 412

Mos konsumoni ushqime pikante në verë

17.07.2018 | 12:08 * Z.H. * 254

Si ndikon stresi në shtatzëni?

17.07.2018 | 10:07 * Z.H. * 257

Gjumi i tepërt të dëmton!

16.07.2018 | 16:09 * Z.H. * 576

Gështenjat ndihmojnë në problemet me tretjen

16.07.2018 | 15:09 * Z.H. * 467

Pasojat e rënda të vapës së madhe

16.07.2018 | 14:08 * Z.H. * 693

Pse është i rëndësishëm aktiviteti fizik

16.07.2018 | 12:00 * Z.H. * 387

Shmangni pasojat negative të qëndrimit ulur

16.07.2018 | 11:00 * Z.H. * 306

Sheqeri është më i rrezikshëm se duhani

13.07.2018 | 15:07 * Z.H. * 820

Nëse keni migrenë, shmangni këto ushqime

12.07.2018 | 14:09 * Z.H. * 993

Maska me kivi për lëkurën e fytyrës

12.07.2018 | 12:09 * Z.H. * 524

Çaj detoksifikues nga erëzat aromatike

12.07.2018 | 10:09 * Z.H. * 505

Shëtitja në park e mirë për shëndetin

11.07.2018 | 16:50 * Z.H. * 371


Faqe 1 / 23

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.