ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 maqedonia 

Në Shkup do të punësohen 50 zjarrfikës

22.05.2018 | 01:37 * B.M. * 446

Nuk na u nda shiu, nesër mos harroni çadrën

21.05.2018 | 21:55 * T.E. * 860

Gjashtë të lënduar në 35 aksidente

21.05.2018 | 21:30 * T.E. * 399

Shumë pjesë të Shkupit nesër në terr

21.05.2018 | 21:28 * T.E. * 1,510

Numri i armëve që kanë shqiptarët

21.05.2018 | 20:49 * T.E. * 1,601

Ulen nivelet e lumenjve dhe liqeneve

21.05.2018 | 18:19 * T.E. * 374

Në Shkup do të punësohen 50 zjarrfikës

21.05.2018 | 13:51 * D.J. * 1,151


Faqe 1 / 226

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.