ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 kuriozitete 

VIDEO/ Shqiponja gjigande ”rrëmben” fëmijën

18.07.2018 | 10:07 * Z.H. * 1,976

Sa kushton dasma tek ne e sa në Zvicër?

17.07.2018 | 20:54 * Z.H. * 1,562

Kapet breshka ‘aliene’

17.07.2018 | 14:23 * Z.H. * 379

Fakte interesante për pulat

16.07.2018 | 15:10 * Z.H. * 333

Shkon natën në tualet, lind banjakë (FOTO)

14.07.2018 | 19:33 * Z.H. * 988

A e dini se nga e ka origjinën hallva?

13.07.2018 | 16:11 * Z.H. * 3,922

Zbulohet fosili 237 milionë vjeça

13.07.2018 | 13:31 * Z.H. * 240

Si krijohet trofeu i Botërorit (Video)

12.07.2018 | 15:36 * Z.H. * 548


Faqe 1 / 31

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.