ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 kulture 

Fillon Dasma e 45-të e Galiçnikut

14.07.2018 | 12:26 * Xh.I. * 639

Ekspozitë dhe koncert në "Verën e Shkupit"

11.07.2018 | 09:03 * Xh.I. * 371

Një Nobel alternativ për Letërsinë

03.07.2018 | 14:02 * D.J. * 386

Historia e popullit çerkez në Kosovë (VIDEO)

02.07.2018 | 12:40 * Z.H. * 2,444

Premierë e shfaqjes kamertale "Tango"

30.06.2018 | 10:44 * T.E. * 513

Zbulohet “Dora e Zotit” e romakëve

29.06.2018 | 10:55 * Z.H. * 649

Veshja e grave shqiptare në rajonin e Medvegjës

28.06.2018 | 10:12 * Z.H. * 2,093

Hepening humanitar gurman në Parkun e Qytetit

24.06.2018 | 11:52 * T.E. * 874


Faqe 1 / 8

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.