ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 kronika 

Vidhen 20 mijë euro nga një shtëpi në Gostivar

20.05.2018 | 19:13 * Z.H. * 1,446

Sulmohet një polic në Gostivar

19.05.2018 | 17:39 * T.E. * 2,099

Zhduket një vajzë 16 vjeçare nga Çairi

19.05.2018 | 16:13 * T.E. * 1,628

Shkelet me veturë një djalosh 22 vjeçar

19.05.2018 | 11:32 * T.E. * 3,553

Saraj: Plaçkitet kasa e xhamisë

18.05.2018 | 21:40 * T.E. * 1,947

Goditet me veturë 14 vjeçarja në Xhon Kenedi

18.05.2018 | 14:48 * Z.H. * 4,564

Katër këmbësorë të lënduar rëndë në Shkup

18.05.2018 | 09:53 * Xh.I. * 2,319

Strugë, zhduket një grua 53 vjeçare

17.05.2018 | 22:36 * T.E. * 1,300

Shkup, 13 aksidente gjatë ditës së djeshme

17.05.2018 | 10:47 * Xh.I. * 458

Kapen vjedhësit e kishave në Tetovë

14.05.2018 | 12:31 * Z.H. * 885

Zhduket një 20 vjeçare nga Kumanova

14.05.2018 | 12:25 * Xh.I. * 1,312

Vetëvritet një qytetar i Manastirit

14.05.2018 | 11:23 * D.J. * 590

Vidhet posta e Shemshovës

13.05.2018 | 15:54 * T.E. * 704

Një shkupjane sulmohet nga 4 qen

13.05.2018 | 14:50 * T.E. * 582

Shtetasi turk vdes në qendër të Shkupit

11.05.2018 | 20:04 * T.E. * 1,409


Faqe 1 / 17

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.