ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 kosova 

Kosovarët u frikësohen të kthyerve nga ISIS

21.05.2018 | 14:34 * Xh.I. * 470

Nderohen të rënët në Stagovë të Kaçanikut

21.05.2018 | 09:14 * Xh.I. * 411

Ky është parashikimi i motit për këtë javë

21.05.2018 | 09:12 * Xh.I. * 257

Milaim Zeka i plagosur në luftën e Koshares

20.05.2018 | 21:44 * T.E. * 8,394

Prizrenit i duhen fonde për mbrojtje

20.05.2018 | 09:10 * Z.H. * 253

Sfera publike po privatizohet!

19.05.2018 | 16:41 * T.E. * 1,002

Nëna dhunon dy fëmijë e saj në Prishtinë

19.05.2018 | 13:31 * T.E. * 902


Faqe 1 / 61

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.