ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 ekonomi 

Pa industri, nuk ka rritje ekonomike

21.05.2018 | 19:25 * T.E. * 275

Çmimet trashen, standardi hollohet!

16.05.2018 | 18:58 * T.E. * 498

Si dola nga problemet financiare?

16.05.2018 | 12:17 * Xh.I. * 2,165

Kreditë, 12 milionë euro në muaj për kamata

15.05.2018 | 18:34 * T.E. * 1,363

Hapja solemne e Dauti Komerc në Tuz

14.05.2018 | 19:28 * B.M. * 9,235

Janar-Mars, 17% më shumë turistë në vend

14.05.2018 | 18:52 * T.E. * 346

Buka, produkti më i konsumuar në Maqedoni

10.05.2018 | 12:36 * D.J. * 473

Buka, produkti më i konsumuar në Maqedoni

09.05.2018 | 19:36 * T.E. * 451

BEG do të ngrohë edhe nga muaji tetor

08.05.2018 | 18:18 * B.M. * 490


Faqe 1 / 8

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.