ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 bota 

Hebrenjtë fanatikë bastisin Mesxhid-i Aksanë

21.05.2018 | 11:16 * Xh.I. * 1,832

Donald Trump shkruan gabim emrin e së shoqes

21.05.2018 | 09:17 * Xh.I. * 1,165

Gjukanoviç zyrtarisht president i Malit të Zi

20.05.2018 | 21:33 * T.E. * 532

Rritet në 65 numri i palestinezëve të vrarë

20.05.2018 | 21:31 * T.E. * 492

Kongo, të hënën nis vaksnimi kundër ebolës

20.05.2018 | 21:30 * T.E. * 262

Trump takon Guterres në Shtëpinë e Bardhë

19.05.2018 | 11:15 * T.E. * 450

Iluzionet gjermane rreth Putinit dhe Rusisë

19.05.2018 | 11:12 * T.E. * 964

SHBA deporton një shtetas rus

19.05.2018 | 11:11 * T.E. * 365

Ministri francez pranon se është homoseksual

18.05.2018 | 23:37 * T.E. * 806


Faqe 1 / 61

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.