ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 auto 

BMW gradualisht zbulon serinë e re 3 (Foto)

21.09.2018 | 15:27 * Z.H. * 76

Japonia nis prodhimin e automjeteve fluturuese

21.09.2018 | 10:25 * Z.H. * 505

Opel Combo përzgjidhet furgoni i vitit (Foto)

20.09.2018 | 12:48 * Z.H. * 135

Hiper-SUV bazuar në Bugatti Chiron (Foto)

19.09.2018 | 12:35 * Z.H. * 215

Arrin Mercedes A35 AMG (Foto)

18.09.2018 | 13:38 * Z.H. * 417

Formua 1 me makina të reja (FOTO)

17.09.2018 | 16:40 * Z.H. * 233

Nissan Qashqai me motor dizel më të fuqishëm

17.09.2018 | 12:35 * Z.H. * 274

Aston Martin elektrik vjen me 610 kuajfuqi

17.09.2018 | 10:32 * Z.H. * 57

Marka franceze rivalizon Audi Q2

13.09.2018 | 16:22 * Z.H. * 251

Fotografohet gjatë testimeve “Skoda Golf”

13.09.2018 | 14:20 * Z.H. * 132

Renaulti sjell versionin e ri të Kadjarit

13.09.2018 | 10:19 * Z.H. * 200

Mercedes GLE tregon fytyrën (FOTO)

11.09.2018 | 11:33 * Z.H. * 375


Faqe 1 / 20

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.